Rüyada Salavat Getirmek Ne Anlama Gelir

0
213 görüntülendi
views

Rüyada Salavat Getirmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada salavat getirmek, Allah katında Salih biri olduğunuza alamet eder. Rüya sahibinin hayırlı işler yaptığının, Allah yolunda ilerlediğini, kötülüklerden uzak bir hayat sürdürdüğüne işaret eder. Allah’ın sevgili kullarından olan kişi, elinden geldiğince ibadetlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştığına yorulur.

 

Rüyada salavat getirdiğini görmek: Hayırlara ve güzelliklere yorulur. Rüyada peygamber efendimize salavat getirdiğinizi tam bir şekilde görmek, rüya sahibinin gönlünden geçirdiklerine eksiksiz bir şekilde kavuşacağına işaret eder. Rüyada salavat getirdiğinizi görmeniz bol kazanca ve hayırlı bir ömre yorumlanmaktadır. Rüyasında salavat getirerek dua eden kişinin dualarının kabul olacağına, din konusunda kendini geliştirerek ehli olacağı şeklinde yorumlanır. Camide salavat getirdiğini görmesi, hayırlara, güzelliklere yorulur. Cami içinde cemaatle birlikte getirilen salavat rüya sahibinin iyiliğine, kötülüklerden uzak bir yaşam sürmesine yorulur.

 

Rüyada Peygamber Efendimize Salavat Getirmek: Rüyada salavat getirdiğini gören kişi Allah yolunda hayırlı işler yapacağına, ibadet  adayacağına, kötülüklerden uzak huzurlu şekilde yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada peygamber efendimize salavat getirdiğini gören kişi Allah’ını bilen, ona el açan ve yakaran kişidir.

 

Rüyada salavat çekmek:  Kazadan, beladan, kötülüklerden, musibetlerden uzak olmaya dertlerden, sıkıntılardan, güçlüklerden kurtulmaya, rahata kavuşmaya delalet eder. Bu kişi huzurlu, manevi açıdan güzel bir hayat yaşayacaktır.

 

Rüyada kelime-i işaret getirmek: Rüya sahibinin ibadetlerini güzel bir şekilde yerine getirdiğine, dini çarpıtmadan, saptırmadan yaşadığına işaret eder. İbadetlerini layığıyla yerine getiren rüya sahibinin, her başının sıkıştığı zaman Allah’a sığındığı anlamına gelir.

 

Rüyada tekbir getirmek: Rüyada tekbir getirdiğini gören kişi, harama el uzatmayan, ibadetlerini yerine getiren, doğru yoldan ayrılmamasına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin başarılı ve uzun bir yaşam süreceğine yorulur.

 

Rüyada tekbir sesini işitmek: Rüya sahibinin hidayete ereceği anlamına gelir. Rüyada tekbir sesinin duyulması mutluluk veren, hayırlı bir haber alacağınıza işaret eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here